Gå til indhold
Forsiden | Kontakt | Ledige job | For ansatte | Presse og nyheder | Web-TV | Besuchen Sie unsere deutsche Website Visit our English website |
Region Syddanmark logo, link til forsiden

Kontakt

Jørgen Østergaard, chefkonsulent
Tlf.: 2920 1350 / email: joe@rsyd.dk

 

Anders Thomsen Lunde, AC-fuldmægtig
Tlf.: 2464 9793 / email: anders.thomsen.lunde@rsyd.dk

 

Marie Theodorsen, AC-fuldmægtig

Tlf.: 5170 9731 / email: marie.theodorsen@rsyd.dk

 

Else Marie Holm, AC-fuldmægtig
Tlf.: 2920 1604 / email: else.marie.holm@rsyd.dk

 

Maria Frank, specialkonsulent
Tlf.: 2475 7311 / email: maria.frank@rsyd.dk

 

Marianne Albertsen, konsulent
Tlf.: 2920 1036 / email: marianne.albertsen@rsyd.dk

 

Mette Skovmand, specialkonsulent
Tlf.: 2046 0581 / mette.skovmand@rsyd.dk

 

Michael Hyldgaard, databasekonsulent
Tlf.: 2920 2201 / michael.hyldgaard@rsyd.dk

 

Poul Eybye, databasekonsulent
Tlf.: 2046 0579 / email: poul.eybye@rsyd.dk

 

Rikke Blæsbjerg Lund, Specialkonsulent
Tlf.: 2911 2953 / rbl@rsyd.dk

 

 


Siden er sidst opdateret 18-08-2020
Sundhed

Region Syddanmark | Tlf: 76 63 10 00 | CVR nr. 29190909 | Skriv til Regionen | Om hjemmesiden | Sitemap | Tilgængelighedserklæring